Radiolog Kinga Kubiak

specjalista radiolog

Radiolog – Poznań / Przeźmierowo

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuje się diagnostyką obrazową, w szczególności badaniami USG – jama brzuszna, tarczyca oraz USG Doppler. Wykonuje badania dla dzieci.

Pracownik Działu Radiologii Klinicznej Szpitala Klinicznego im. Przemienienia Pańskiego przy ul. Długiej w Poznaniu; pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Współautorka publikacji naukowych z dziedziny radiologii.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.Dietetyk Beata Ślebzak-Cebula

Dietetyk – Poznań / Przeźmierowo

Dietetyk kliniczny. Planuje diety dla osób chorujących przewlekle. Układa plany żywieniowe, które mają na celu pomoc w poprawie zdrowia, wyników morfologicznych oraz utracie zbędnych kilogramów. Przygotowuje indywidualne plany żywienia, który pomogają zgubić mądrze i skutecznie zbędne kilogramy oraz znacząco poprawić stan zdrowia.

  • Dieta w chorobach endokrynologicznych
  • Żywienie w chorobach układu pokarmowego
  • Dietoterapia w chorobach układu krążenia

Opieka dietetyczna obejmuje schorzenia układu hormonalnego, układu pokarmowego, nietolerancji pokarmowej, nadwagi, otyłości i niedowagi.
Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest wywiad, aby dowiedzieć się jak najwięcej o stylu życia, aktywności fizycznej oraz upodobaniach kulinarnych. Zebrane informacje pomagają w ułożeniu indywidualnej diety. Tak dobrany plan żywieniowy naprawdę przynosi zamierzone efekty i wpływa na poprawę stanu zdrowia. W trakcie wizyty należy przedstawić wyniki badań krwi, moczu itd., związane z aktualnym stanem zdrowia. Więcej szczegółów pod nr tel. 607068888.

Indywidualna Praktyka


Kardiolog Izabela Katyńska

lekarz medycyny

Kardiolog – Poznań / Przeźmierowo

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, studiowała trzeci rok medycyny w Universita Degli Studi di Perugia we Włoszech. Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista kardiolog. Od 2009 roku związana z Kliniką Kardiochirurgii i Transplantologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadzi diagnostykę i kwalifikację chorych do leczenia chirurgicznego wad serca i choroby niedokrwiennej serca, zajmuje się opieką nad chorymi w okresie pooperacyjnym oraz ambulatoryjną opieką kardiologiczną. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu badań echokardiograficznych, również echokardiografii przezprzełykowej i śródoperacyjnej. Współautorka prac naukowych z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii oraz medycyny paliatywnej. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, sekcji echokardiografii PTK, European Society of Cardiology. Możliwość konsultacji w języku włoskim.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Kardiolog Jacek Migaj

Kardiolog – Poznań / Przeźmierowo

Asystent I Kliniki Kardiologii w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego przy ul. Długiej w Poznaniu. Sprawuje opiekę nad pacjentami szpitalnymi oraz wykonuję badania echokardiograficzne i testy wysiłkowe jak również zajmuje się sprawami dydaktyczno-naukowymi. Uczestniczył w licznych konferencjach naukowych, oraz doskonalił swoje umiejętności na kursach i warsztatach kardiologicznych. Jest członkiem Polskiego (PTK).

Indywidualna Praktyka Lekarska


Kardiolog Michał Lesiak

Kardiolog – Poznań / Przeźmierowo

Rezydent w I Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC). Uczestnik licznych konferencji kardiologicznych. Współautor prac naukowych z zakresu kardiologii inwazyjnej. Szczególne zainteresowania: techniki leczenia endowaskularnego (wewnątrznaczyniowego) przewlekle niedrożnych tętnic wieńcowych u pacjentów z objawową chorobą niedokrwienną serca.

Na co dzień związany z diagnostyką oraz leczeniem inwazyjnym jak i zachowawczym chorób sercowo-naczyniowych.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Kardiolog Adrian Gwizdała

Dr n. med.

Kardiolog – Poznań / Przeźmierowo

Absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych. Ukończył liczne podyplomowe szkolenia i kursy krajowe i zagraniczne. Autor i współautor licznych publikacji z dziedziny kardiologii w czasopismach polskich i zagranicznych. Na co dzień pracuje jako adiunkt w I Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego oraz na Oddziale Kardiologii i w Pracowni Elektrofizjologii Serca Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu.

Jego zainteresowania zawodowe skupiają się głównie wokół inwazyjnego leczenia zaburzeń rytmu serca (ablacja arytmii) oraz pełnej oceny i leczenia niewydolności serca. Ponadto w ramach pracy w ośrodku klinicznym zajmuje się leczeniem wszystkich chorób serca. Zainteresowania naukowe to m. in. poprawa rokowania w niewydolności serca, zastosowanie komórek macierzystych w leczeniu niewydolności serca czy udział różnych czynników w powstawaniu arytmii.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Kardiolog dziecięcy Krzysztof Czyż

Kardiolog dziecięcy – Poznań / Przeźmierowo

dr nauk med.
specjalista pediatra
specjalista kardiolog dziecięcy

Absolwent Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracuje w Szpitalu im. Karola Jonschera UM w Poznaniu, w Klinice Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Zajmuje się diagnostyką kardiologiczną (przede wszystkim elektrokardiografią spoczynkową, holterowską i echokardiografią) oraz leczeniem chorób układu krążenia u dzieci. Zainteresowania zawodowe koncentruje wokół nieinwazyjnego i zabiegowego leczenia zaburzeń rytmu serca oraz stymulacji serca.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Ortopeda Jędrzej Gierszewski

specjalista ortopeda

Ortopeda – Poznań / Przeźmierowo

Lekarz med. Jędrzej Gierszewski specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zatrudniony w Szpitalu w Puszczykowie, gdzie wykonuje operacje w zakresie:  endoprotezoplastyka stawów, artroskopia stawów, zabiegi rekonstrukcyjne, chirurgia ręki, traumatologia oraz leczenie komórkami macierzystymi i osoczem bogatopłytkowym.

W trakcie konsultacji istnieje możliwość wykonania badania USG stawów (kolanowy, barkowy, skokowy, łokciowy, nadgarstek oraz drobnych stawów i ścięgien). Kwalifikacje do leczenia operacyjnego, leczenie przed i po operacyjne, urazy sportowe, złamania, bóle stawów, bóle kręgosłupa.

Na umówioną wizytę proszę zabrać ze sobą posiadaną  dokumentację medyczną dotyczącą Państwa schorzenia tj. wynik badań obrazowych (RTG, MR, KT) oraz karty informacyjne z dotychczasowego leczenia.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Psychiatra Paulina Undrych

Dr n. med.

Psychiatra – Poznań, Przeźmierowo/Tarnowo Podgórne.

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w poradniach zdrowia psychicznego oraz w poznańskim Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym. Ukończyła liczne kursy i staże zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zajmuje się leczeniem takich schorzeń jak: depresja, mania, schizofrenia, otępienia, lęki, fobie, zaburzenia snu, zaburzenia psychosomatyczne.

W swej pracy łączy farmakoterapię z psychoterapią i psychoedukacją.

Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Hipertensjolog Izabela Luberda-Dolata

Dr n. med.

Hipertensjologia – Poznań / Przeźmierowo / Tarnowo Podgórne

● specjalista chorób wewnętrznych
● w trakcie specjalizacji z hipertensjologii
● starszy asystent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy Klinice Hipertensjologii, Angiologii i Chorób Wewnętrznych w szpitalu im. Przemienienia Pańskiego ul. Długa.

Zakres porad
● choroby wewnętrzne
● nadciśnienie tętnicze
● nadciśnienie tętnicze oporne
● nadciśnienie tętnicze wtórne
● zaburzenia lipidowe
● hipercholesterolemia
● choroba wieńcowa