Kardiochirurg Wiktor Budniak

specjalista kardiochirurg

Kardiochirurg – Poznań / Przeźmierowo

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 2006-2016 asystent w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie zatrudniony w Dolnośląskim Centrum Chorób Serca MEDINET – Szpital w Nowej Soli. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kardiochirurgii, obejmujące także takie procedury jak stentgrafty piersiowe, TAVI, transplantacje serca. Główne zainteresowania to bezpośrednia rewaskularyzacja mięśnia sercowego bez użycia krążenia pozaustrojowego – OPCAB, tętnicza rewaskularyzacja serca, dostępy małoinwazyjne. W wolnych chwilach pasjonuje się lotnictwem, sportem i turystyką.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Kardiochirurg Karol Buszkiewicz

Dr n. med.

Kardiochirurg – Poznań / Przeźmierowo

Specjalista kardiochirurg. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008r. Od 2009 roku zatrudniony na Oddziale Kardiochirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Członek European Association for Cardio-Thoracic Surgery. Autor publikacji z zakresu kardiochirurgii, uczestnik licznych kongresów i sympozjów krajowych oraz zagranicznych. Wykładowca akademicki oraz opiekun koła naukowego kardiochirurgii. Członek Okręgowej Rady Lekarskiej w Poznaniu.

Zakres działalności: chirurgia małoinwazyjna i zastawkowa, chirurgiczne leczenie choroby wieńcowej oraz chorób aorty. Konsultacje, kwalifikacje do operacji.

Prywatne interesuję się: sportem- Crossfit, jazdą na rowerze, literaturą, ogrodnictwem.Kardiochirurg Radosław Jarząbek

dr nauk medycznych

Kardiochirurg – Poznań / Przeźmierowo

Specjalista kardiochirurg. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 2005 – 2006 rezydentura z chorób wewnętrznych w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Od 2007 roku zatrudniony na Oddziale Kardiochirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. W 2013 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Członek European Association for Cardio-Thoracic Surgeons. Zakres działalności: chirurgiczne leczenie choroby wieńcowej, wad zastawkowych serca i chorób aorty – konsultacje,
kwalifikacje do operacji.Kardiochirurg Mateusz Puślecki

Dr n. med.

Kardiochirurg – Poznań / Przeźmierowo

Asystent Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii Katedry Kardio-Torakochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zatrudniony w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w Poznaniu przy ul. Długiej.  Autor wielu prac naukowych z zakresu chirurgicznego leczenia chorób serca. Główne zainteresowania to chirurgia małoinwazyjna i endowaskularna oraz transplantologia i mechaniczne wspomaganie krążenia. Zaprasza na konsultacje, kwalifikacje do operacji serca (ocena koronarografii, ocena echo serca), jak i służy pomocą w opiece pooperacyjnej naszych pacjentów.Kardiochirurg Piotr Buczkowski

dr nauk medycznych, kardiochirurg

Kardiochirurg – Poznań / Przeźmierowo

Dr n. med.

Adiunkt Kliniki Kardiochirurgii Katedry Torakochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zatrudniony w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w Poznaniu przy ul. Długiej. Chirurg ogólny, specjalista kardiochirurg, od 2011r. zastępca ordynatora oddziału. Autor wielu prac naukowych z zakresu chirurgicznego leczenia chorób serca.

Wykonuje pełny zakres zabiegów kardiochirurgicznych od rewaskularyzacji bezpośredniej mięśnia sercowego (bypassy), poprzez wady zastawkowe serca do leczenia tętniaków włącznie (metody chirurgiczne i endowaskularne). Zaprasza na konsultacje, kwalifikacje do operacji serca (ocena koronarografii, ocena echo serca), jak i służy pomocą w opiece pooperacyjnej naszych pacjentów.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Radiolog Michał Romanowski

specjalista radiolog

Radiolog – Poznań / Przeźmierowo

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie pracuje w Dziale Radiologii Klinicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego przy ul. Długiej w Poznaniu.  Wykonuje przede wszystkim badania USG jamy brzusznej i tarczycy oraz USG Doppler. Uczestniczył w licznych kursach i sympozjach w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Należy do Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.Kardiolog dziecięcy Rafał Surmacz

dr nauk medycznych, specjalista pediatra, specjalista kardiolog dziecięcy.

Kardiolog dziecięcy – Poznań / Przeźmierowo

dr nauk med.
specjalista pediatra
specjalista kardiolog dziecięcy

Pracuje w Szpitalu im. Karola Jonschera UM w Poznaniu, w Klinice Kardiologii i Nefrologii Dziecięcej. Zajmuje się diagnostyką kardiologiczną u dzieci oraz leczeniem wybranych wad serca metodami kardiologii interwencyjnej.Anestezjolog Małgorzata Domagalska

Lekarz medycyny, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Anestezjolog – Poznań / Przeźmierowo

Ukończyła wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2006 r. Związana z Hospicjum Pallium od 2006r. Zajmuje się leczeniem bólu u dzieci i dorosłych.

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, do 2015r. pracowała w szpitalu w Puszczykowie. Od 2015r. starszy asystent na Oddziale Pediatrycznej Intensywnej Terapii w SPZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu przy ul. Krysiewicza.

Indywidualna Praktyka Lekarska


Chirurg JD

specjalista chirurg


Neurolog Anna Stępniewska – Klorek

Lekarz medycyny

Neurolog – Poznań / Przeźmierowo

Dyplom Uniwersytetu Medycznego im K. Marcinkowskiego w 2009 roku. Od 2010 roku asystent oddziału neurologii z pododdziałem udarowym Szpitala w Puszczykowie S.A. Wieloletnia współpraca z dr hab Hanką Hertmanowską w zakresie leczenia stwardnienia rozsianego oraz prowadzenia pacjentów w ramach wieloośrodkowych badań klinicznych nad SM. Lekarz w Centrum Leczenia Stwardnienia Rozsianego w Plewiskach.