Informujemy, że w naszych gabinetach istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 zgodnie z wytycznymi oraz harmonogramem szczepień Ministerstwa Zdrowia oraz NFZ. Nasi lekarze specjaliści czekają na Państwa oraz Państwa najbliższych, krewnych, przyjaciół i zachęcają do udziału w szczepieniu, abyśmy wspólnie pokonali pandemię i zapewnili bezpieczeństwo nam wszystkim.

Osoby z odpowiednich grup wiekowych, które mogą zostać zarejestrowane zgodnie z harmonogramem szczepień oraz osoby zainteresowane szczepieniem prosimy o kontakt z infolinią 989 lub wysłanie SMS-a o treści SzczepimySie na numer 664 908 556 lub przez IKP.

Wiecej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/

Dziękujemy za wszystkie przesłane informacje i zgłoszenia. Zainteresowanie szczepieniami przeciw COVID 19 jest bardzo duże z czego, jako lekarze, bardzo się cieszymy. Niestety możliwości szczepień w pierwszym etapie są ograniczone do 30 szczepień w tygodniu w każdym punkcie szczepień.

Obecnie wszystkie terminy do 31.03.2021 są już w naszej placówce zajęte przez osoby z grup 80+ i 70+.

Mamy nadzieję, że ilość terminów i szczepionek w najbliższym czasie znacząco wzrośnie, co pozwoli nam kontynuować szczepienia w znacznie większym zakresie. Prosimy o śledzenie informacji podawanych przez Ministerstwo Zdrowia o kolejnych terminach, które będą na bieżąco udostępniane przez system rejestracji.

Pacjentów zarejestrowanych na szczepienie prosimy o zapoznanie się przed przystąpieniem do szczepienia z poniższymi informacjami oraz o wydrukowanie, zapoznanie się z treścią oraz podpisanie oficjalnego kwestionariusza szczepienia z oświadczeniem. Wypełniony kwestionariusz prosimy przynieść na szczepienie.

W dniu szczepienia należy zjeść normalne śniadanie i przyjąć leki, jeśli jakieś przyjmujemy regularnie. Należy założyć wygodny strój, najlepiej rozpinany sweter oraz koszulkę z krótkim rękawem typu T-shirt lub Polo.

  1. Kwestionariusz szczepienia z oświadczeniem – prosimy wydrukować, zapoznać się z treścią, podpisać i przynieść na szczepienie POBIERZ
  2. Ulotka szczepionki Pfizer/BioNTech Comirnaty PIL Poland 21_01_08 POBIERZ
  3. Skrócona informacja dla pacjenta POBIERZ

Przypominamy, że do poczekalni/gabinetu wchodzi tylko pacjent (osoby towarzyszące prosimy o poczekanie na zewnątrz). Pacjent musi mieć maseczkę, a po wejściu musi zdezynfekować ręce.

Im więcej nas się zaszczepi, tym szybciej mamy szansę powrócić do normalności.

Informacje można też uzyskać wysyłając wiadomość na  adres mailowy zdrowie@bomedica.com.pl lub sms 782108108.