Informujemy, że w naszych gabinetach istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 zgodnie z wytycznymi oraz harmonogramem szczepień Ministerstwa Zdrowia oraz NFZ. Nasi lekarze specjaliści czekają na Państwa oraz Państwa najbliższych, krewnych, przyjaciół i zachęcają do udziału w szczepieniu, abyśmy wspólnie pokonali pandemię i zapewnili bezpieczeństwo nam wszystkim.

Osoby, które mogą zostać zarejestrowane zgodnie z harmonogramem szczepień prosimy o kontakt z infolinią 989 lub rejestrację przez stronę internetową https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/szybsza-droga-do-terminu-szczepienia.

Pacjentów zarejestrowanych na szczepienie prosimy o zapoznanie się przed przystąpieniem do szczepienia z  informacjami dotyczącymi szczepienia oraz o wydrukowanie, zapoznanie się z treścią oraz podpisanie oficjalnego kwestionariusza. Wypełniony kwestionariusz prosimy przynieść na szczepienie.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące szczepień oraz szczepionek wraz ulotkami produktów oraz kwestionariuszami są dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-informacyjne-dla-szpitali-i-pacjentow-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19

W dniu szczepienia należy zjeść normalne śniadanie i przyjąć leki, jeśli jakieś przyjmujemy regularnie. Należy założyć wygodny strój, najlepiej rozpinany sweter oraz koszulkę z krótkim rękawem typu T-shirt lub Polo, należy też zabrać dowód osobisty, jeśli używamy to również okulary.

Przypominamy, że do poczekalni/gabinetu wchodzi tylko pacjent (osoby towarzyszące prosimy o poczekanie na zewnątrz). Pacjent musi mieć maseczkę, a po wejściu musi zdezynfekować ręce.

Im więcej nas się zaszczepi, tym szybciej mamy szansę powrócić do normalności.

Wiecej informacji na stronach:
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/
https://pacjent.gov.pl/